| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate sterge din lista de cautare google un sait care nu mai doresc sa-l accesez

2 răspunsuri:
| viorel2c a răspuns:

Simplu de tot.Intrii pe google si dai click in bara de cautare. O sa-ti apara intreaga lista cu ceea ce ai cautat. Pui sageata pe cuvantul dorit, el se va face albastru si acum apesi tasta delete de pe tastatura.Gata.

| DenissaDeea a răspuns:

Dai clic pe saitul care vrei sal stergi si apesi delete de la tastatura sau din clicul dreapta a mausului accesezi delete si apoi iti da ok apesi ok si se sterge...