| AnToNiKa_7758 a întrebat:

Cum se schimba parola de la facebook? imi trebuie rapid!

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Cand esti la profilul tau, undeva sus in dreapta scrie acasa, profil si contul meu, nu? Dai la contul meu si iti apar mai multe optiuni in jos: iti apare numele tau si in stanga poza si apoi editare profil, setarile contului, setari de confidentialitate etc. Dai la Setarile contului si apare Nume, nume de utilizator, e-mail, parola. La parola, undeva in dreapta scrie schimba. Dai pe schimba. Si pui parola veche(cea care o ai acum), parola noua care vrei sa o pui, si din nou parola nou.Si dai pe schimba parola. Si, gata s-a schimbat!

Ai vazut ca n-a fost greu?happy
Succeskiss

2 răspunsuri:
| KrUeLlA a răspuns:

La pagina ta de facebook, sus, in dreapta ai "contul meu". dai click, alaegi setarile contului si ai mai multe lucruri, alegi "parola" si o schimbi :p

| Rus_Norby_1991 a răspuns:

Cum fac sami scim parola de facebook