| Kidooooo a întrebat:

Cum se trimite o felicitare de zi de nastere(poza)?
si trimiteti-mi cateva felicitari pe care sa scrie la multi ani(daaca se poate sa scrie ceva cu numele teodora gen la multti ani teodora sau...)va rog
cine gaseste cele mai frumoase funda dar va rog cu numele teodora ...si cum se trimite prin mail?
URGENT!

1 răspuns:
| Luts02 a răspuns:

Http://www.felicitari.com/......sf-teodora poti sa le personalizezi si sa le trimiti prin mail
. http://felicitari.acasa.ro/Zi_de_nastere_--l12.html sau felicitari animate