| Ztery a întrebat:

Cum te lasi de jocuri pe calculator? Simt ca ma plictisesc daca nu ma joc in timpul liber. Ceva hobbyuri in afara tehnologiei?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic sa incerci sa citesti, e relaxant si te ajuta sa te dezvolti ca persoana chiar daca nu realizezi acest lucru. Totodata, gandeste-te la o activitate pe care ti-ai dori s-o practici sau un lucru la care esti bun si ai putea sa-l perfectionezi. Apuca-te de un sport, un club de teatru, pictura, lucruri hand-made, orice. Totodata, cand stai acasa si nu ai ce face pe langa timpul alocat temelor ai mai putea face in plus la o materie pe care n-o stapnesti asa bine sau o limba straina.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Filme. Seriale sau anime-uri. Dar cel mai bun sfat. Socializare happy

| OlimpiadaRomana27 a răspuns:

NimeniSiAtat, daca nu ai fost atent a spus "in afara tehnologiei " ...Eu iti recomand sa mergi in parc, mall-uri, incearca carti, invata sa te descoperi! Funda?