| bianca2000 a întrebat:

Cum trebuie sa imi fac un cont elite la pandanda si daca trebuie sa dau bani adevarati...

7 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Daca vrei sa-ti faci cont la pandanda completezi spatiile libere.cu datele tale
Nu trebuie sa dai bani adevarati
Succes la pandanda!
funda?

pa, pa

| DarkAngel98 a răspuns:

Pai ca sa iti faci un cont elite pandanda trebuie sa intri la siteul actual de membership dupa aia alegi o luna=nu mai stiu cat costa dupa aia 3 luni=vezi pretul, 6 luni=tot nu mai stiu si un an=... Si trebuie sa dai bani adevarati dar de pe card si trebuie sa ai visa sau master card. Te mai poti face elite chiar cu panda gold si platesti cu telefonul. Funda?

| florina_8116 a răspuns:

Stiu si eu jocul asta.il joaca vara me. nu trebuie sa dai bani adevarati. sunt virtuali.contul ti-l faci completand spatiile cu datele tale.te sfatuiesc sa nu-ti pui ziua de nastere (si chestiile de genul asta) adevarata.

| iiArtisticMoment a răspuns:

Trebuie sa pletesti.Ca eu acum incerc din rasputeri sa aflu cum sa platesc.winking

| alexandra_4656 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa faci 700 si ceva de zile adica sa treci na livele de genul 50, 57, 60 dar daca vrei sa cumperi ceva in luna asta pe 28 este member day. sper ca ti-am fost de ajutor

| cosmy40 a răspuns:

Ba da daca vrei sa fii membru pd trebuie sa dai bani depinde:1 luna 6 luni 1 an ca prceput eu sunt membru funda

| Gabriel_Bogdan_1971 a răspuns:

Pai
nu merge sa iti faci cont pandanda cu elite pe el decat daca dai bani si platesti cu cardul! Nu ai cum sa imi dai nici un premiu pentru raspunsul meu din pacatelaughingsad, dar cu placere! bY aNnOnImU|