| ilovemusic a întrebat:

Cum trimit invitatii prietenilor pe missbimbo.com deoarece trec emailul lor si parola mea( am trecul si p al meu) si nu merge, sunt pe yahoo?

Răspuns Câştigător
| Alexa_8596 a răspuns:

Baga id`ul alexutablonda si te ajut eu :*

4 răspunsuri:
| Alexa_8596 a răspuns:

Baga idul alexutablonda si te ajut eu cu mare placere love struck

| ilovemusic explică:

Nu e intrebare, e faza ca ei sunt pe yahoo si semnul era pentru intrebarea cum...

| ilovemusic explică:

Login failed. Please check the email and password you have provided and try again later!

Am facut asa cum ai scris de nu stiu cate ori si imi da asta!

| rebb a răspuns:

Cum adica "sunt pe yahoo?"?! de unde vrei sa stim noi?!
Si e foarte simplu sa trimiti invitatii.Scrii email-urile prietenilor, parola ta si acolo la email provider scrii compania la care au ei email ( daca e cu @yahoo.com la sf e yahoo si tot asa).