| Timee೩ a întrebat:

Cum va imbracati in prima zi de scoala :X?

7 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Normal, cum altfel sa te imbraci? Nu mergi la parada modei, e doar prima zi de scoala...

| Stavros a răspuns:

Eu ma imbrac in costumul lui adam :B laughing

| DraGfirE a răspuns:

La fel ca inainte in blugi si tricou super smecherhappy

| claudiuxs a răspuns:

Macabru, sa sperii idiotii ca tine, care pun intrebari fara motiv pe TPU, care ii ocupa spaatiu pc-ului site-ului TPU, si care miau ocupat timp din viata

| KidDuletzu a răspuns:

Pantaloni de skater ( negri semi stramti :X )... Un tricou Bestial! Si Skate shoezi \m/

| AbysWallker a răspuns:

Cu rochie de fatarolling on the floor si pantofi cu toc rolling on the floor! si sunt baiat laughing

| 亚历山 a răspuns:

Rock Gotic si apropo sunt baiat
Groaza mea e scoala film preferat scoala atunci cand ne zice ca toti profesori sunt morti sau bolnavi si sa facem din scoala discoteca anti cocalari si pitipoance