| anonim_4396 a întrebat:

Cum va petreceti timpul liber in asa fel incat sa nu va plictisiti? Sunt singura la parinti, ce as putea sa fac sa nu ma mai plictisesc, sau voi ce site-uri mai stiti? funda si vot pentru cele mai multe si bune idei! pentru celelalte care sunt bune, vot!

3 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Katz.cd

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Pai ocupa-ti timpul cu ceva de exemplu mergi la patinoar cu prietenii, iesi in oras cu ei, asculta muzica, danseaza, canta, picteza daca ai telent si iti place, incepi si tu sa faci un sport care iti place ( volei, tenis, handbal etc.), uita-te la televizor ...sunt ogroaza de activitati pe care poti sa le faci ca sa nu te plictisesti!

| StreetDancer a răspuns:

Eu desenez ma relaxeaza. Sau ai putea sa iti pui ipod sau mp3 sau mp4 si sa faci gimnastica intre timp sau sa desenezi intre timp. Poti sa iti duci animalul de companie la o plimbare ( daca ai asa ceva), poti sa te uiti la un film bun de pe net, poti sa te intalnesti cu cativa prieteni in oras, poti sa mergi la un basket/fotbal, poti sa citesti o carte pentru adolescenti ( is chiar foarte interesante ), poti sa creezi filmulete cu moviemaker in care sa pui texte sau ceva de genu, poti sa faci ornamente de craciun din hartie, poti sa mergi la o plimbare cu bicicleta / rolele ( daca ai asa ceva, si daca afara nu ploua ), poti sa te joci un joc pe pc, poti sa inviti o prietena la tine si sa va faceti una la alta parul sau unghiile. Sunt multe de facut! Bafta >big grin