| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare dansul pinguinului?:)) l-ati dansat vreodata?:)) ati reusit?:)) http://www.youtube.com/watch?v=GpXrdg-vdVo eu cred ca ar merge la sfarsitul clasei a 12-a, la chef

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Da, am dansat asa, pe la majorate sau la alte petreceri laughing E frumos, intretine atmosfera si merge cam in cadrul oricarui fel de petrecere. Mai ales cand se mai incurca cate unul, sau e pe cale sa cada rolling on the floor

12 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

E foarte tare dansul...de cate ori il pun in practica ma inveselesc tongue
cei din clip sunt putini cam afoni la capitolul muzicahee hee

daniela
| daniela a răspuns:

Interesant, nu l-am incercat inca

auran
| auran a răspuns:

Merge asa ca distractie placuta!

| dulshe a răspuns:

Pai e destul de interesant, nu l-am dansat niciodata, dar imi place.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Am intrat, l-am vazut, mi-a placut! Dar si mai mult mi-a placut "Brasoveanca dance", care era tot in zona... si mi-a facut... bai nene,. mi-a facut... un Dooor de picnic, si de mici, si de varza, si de bere...si de codru verde... de mori incet, pana o punem noi de ne adunam! TPU-istii... uitati-va si voi, poate va stimuleaza! Merita! parerea mea...

| CrucifiedCountess a răspuns:

Misto!

| just|breathe a răspuns:

Da. L-am dansat acum o luna la banchet:X.Imi place la nebunie:X:X:X. Este f. f. simplu se invata foarte usor:X

| redbull a răspuns:

L-am dansat, ii super fain, doar ca trebuie sa menti ritmu si faza este ca in 2 min. esti rupt de oboseala laughing. Ii super fain, poti sa incerci sa-l dansezi nu pierzi nimic.

| Irina a răspuns:

Da, am dansat la banchetul de absolvire al facultatiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii super o sa mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tipul cu microfoul, cel din formatia "cezar band", zice -un, dos, tres...sau visez eu? asa, i accentul la iesi, acum?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TOT.EU. "tipul cu microfonul" de fiecare data numara pe alta limba... daca esti atent poti sa observi ca spune in franceza, engleza, spaniola, romana...etc tongue