| r3spectt a întrebat:

Cum vi se pare ideea?
M'am plictisit de atatia oameni care mi; au zis ca'mi sunt prieteni si nu au fost. M'am saturat de cata prostie este in jur, m-am saturat sa astept pe altii sa ma ajute cand pot incerca si singur...
De acum vreau sa fac ceea ce'mi vine in cap, sa fac tot ceea ce pana acum nu am indraznit, macar sa incerc.(fara fumat, droguri!)
Sa nu'mi mai pese nici macar de cei 1000 de oameni care ma huiduie.
As vrea sa fac tot ceea ce vreau eu, fara "DACA, nu pot"poate asta va fi o lectie di viata...
Deja am inceput si nu'mi mai pese de cei din jurul meu deoarece mi-am dat seama ca o viata am si o traiesc pe placul meu, iar majoritatea sunt prea prosti ca sa se cunoasca pe ei, darp e altii... F. C_BARC3LONA@YAHOO.COM care vrea sa vorbim despre tot ceea ce ne trece prin capbig grin, oricum nu ne cunoastem face to face asa ca meritatongue

1 răspuns:
| DulceAmar a răspuns:

Interesante aceste afirmatii ale tale big grin foarte rebel tot odata genu meu nu-mi pasa de parerea altora big grin pana la urma suntem un 2011 si in timpurile astea nu ar trebui sa ai incredere nici in tine.