| usernamebpla a întrebat:

Cum vi se pare numele Catalin? dar Nicu? vreau sa fiti SINCERI, nu ma supar daca imi spuneti ca nu va plac numele astea!

16 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Catalin este un nume frumos dar Nicu nu prea!

| Ramonaaaa a răspuns:

Buna Catalin.
Sincera sa fiu, numele 'Catalin' nu imi inspira nimic.Nu zic ca imi place dar nici nu zic ca imi displace.
Numele 'Nicu' mi se pare urat.
Tie cum ti se par numele Ramona si Gabriela?

| Klepto a răspuns:

Chiar conteaza pentru tine daca unor straini pe care este posibil sa nu-i intalnesti in viata ta nu le place sau le place numele tau?

Este numele tau, asa o sa fie pentru restul vietii(asta daca nu o sa ti-l schimbi).

Toate numele sunt frumoase...

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Catalin este unul dintre numele mele preferate :X
Insa Nicu.este cam nasol.asa cum au zis si ceilalti straight face

| PetreConstanta a răspuns:

Sunt frumoase amandoua

| Seniorithabebi a răspuns:

Mie drept sa-ti spun, nu-mi place nici un nume dintre Nicu sau Catalin happy Poate Calin. Sunta mai bine Calin decat Catalin

| Maddalinapunct a răspuns:

Catalin e bestialll :d dar si nicu a fost la vremea luibig grin funda?

| cryssa a răspuns:

Catalin e superb :X
Nicu e fumat de mult oh go on

| CoffeeTIME a răspuns:

Nu îmi plac tongue

| usernamebpla explică:

P.S: klepto ...nu`mi pasa daca va place voua sau nu, voiam sa stiu si alte pareri, ca mie deja mi se pare un nume banal, poate ca de ce e al meu!

| TVD13 a răspuns:

Catalin e acceptabil dar nicu deloc big grinbig grin

| JuliaR a răspuns:

Catalin e un nume frumos, suna bine. si Nicu e ok, dar. imbatraneste. parerea mea

| wyhay a răspuns:

Catalin e ok, insa Nicu este Demodat parerea mea ( No offence ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catalin e super pentru ca suna misto si smecher, iar nicu, nu imi place, zici ca e de om batran si deala de e la munca toata ziua...

| Ramona_Salajan_1993 a răspuns:

Numele Catalin, il ador

| JoKeRuUu a răspuns:

Catalin imi place dar nicu ...neaaaaaaaaaaaaaaaaa