| GrimReapper a întrebat:

Cum vi se pare siteul asta?

Răspuns Câştigător
| cezarelzaharel a răspuns:

Mie imi place cum arata si cum e asezat in pagina deci. Like!

17 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
destul de interesant de cand l-am descoperit, imi face placere sa raspund cu drag intrebarilor si ma bucur atunci cand stiu ca am ajutat pe cineva.e un site un pot uita de necazul meu si mai descoper multe lucruru chiar interesante.
o initiativa foarte buna si ma bucur ca exista!
O seara frumoasa sa aihappy

| GrimReapper explică (pentru caramela):

Era vorba despre Http://origamiforever.at.ua/

| caramela a răspuns (pentru GrimReapper):

Nu am vazut bre, am crezut ca te referi la site-ul TPUhee hee
acum am vazut ca ai mai lasat un link cu site-ul respectiv, e interesant, dar nu stiu cu ce se manancahee hee
O frumoasa zi sa aihappy

| vali1985 a răspuns:

Este cel mai bun site.
Imi place sa-i ajut pe cei ce au nevoie de ajutor.
Eu sunt multumit si este singurul site pe care stau zilnic.

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Frumoshappy

| Musique a răspuns:

Are de toate și nimic. laughing e ...interesant.
Seara faină.

| AlleSss a răspuns:

Heiii!
Dragut.: x

| WhatMeanLove a răspuns:

Intersant!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Imi place! Dar sunt si perioade in care mi se pare plictisitor, datorita intrebarilor puse, intrebari fara rost... Imi plac noile aplicati. In principiu imi place TPU.
*-*

| slowswag a răspuns:

Este unul dintre cele mai bune site-uri

| GrimReapper explică (pentru slowswag):

Asta e lingusire big grin

| slowswag a răspuns (pentru GrimReapper):

Credeam ca zici de TPU laughing)

| summergirl25 a răspuns:

Frumos

| amusername2 a răspuns:

Nu inteleg ce este site-ul acela, nu mi se pare nimic interesant.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru amusername2):

TPU = Toti pentru unu. Poti pune intrebari,poti raspunde la intrebari,dai funde, primesti funde, dai vot,primesti vot,faci puncte fiind cat mai activ,poti devei utilizator senior,expert TPU,utilizatorul anului,poti sa iti adaugi muzica in Play list`ul tau,poti raspunde la intrebarile oracolului, poti sa-ti faci prieteni, comentezi raspunsuri, mai nou poti castiga si acel tricou daca ai cat mai mult raspunsuri utile intr-o zi asa fiind pe locul intai, doi sau trei.
*-*

| arminaaaa a răspuns:

Super tare, dar uneori ...bored...