| darius2056 a întrebat:

Cun pot sa stiu la Beyblade care este de atac si de echilibru?

2 răspunsuri:
| TerraRia a răspuns:

Defapt...sunt 3 feluri de beyblad: de atac, de echilubru si de aparare. Din cate stiu eu...si crede-ma ca stiu cel de atac e cu varful plat, cel de echilibru cu varful rotunjit si cel de aparare cu varful ascutit. Sper ca am fost de ajutirbig grin

Funda?happy

| SunTAdY a răspuns:

De atac sunt cele care au varful mai plat si cele de echilibru sunt cele cu varful ascutit... Funda