| darknet a întrebat:

Cunoasteti filme cu rockeri sau cu metalheads? Dar va rog, in afara de "School Of Rock" si "Tenacious D". Acord fundita celui care va posta numele filmului care va parea a fi cel mai interesant dupa ce-l voi viziona. Peace!

11 răspunsuri:
| Bloo2 a răspuns:

Camp Rock (2008)...

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Full of it, Freaky Friday, 10 things I Hate about you...nu'i chiar numai cu rockeri da oricum is faine happy

| topcat a răspuns:

Dazed and Confused, Sid and Nancy

| aysun a răspuns:

Cel mai tare e Rockstar!

| deejayra a răspuns:

The rocker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woodstock; The Wall; Easy Ryder; The Doors etc... Incepe cu astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woodstock; The Wall; Easy Ryder;The Doors etc... Incepe cu astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Almost Famous e cel mai bun, o poveste extraordinara, un film reusit cu Kate Hudson, Patrick Fugit o sa iti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Airheads...in care apare si lemmy kilmister de la motorhead

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Istoria rockului
Metal - A headbangers journey
Global metal
Once Upon A Time In Norway (The history of Mayhem...)

| FărăCapsLock a răspuns:

Hesher. big grin