| lol1232 a întrebat:

Dați-mi si mie un link de unde pot descarca naruto shippuden 168 dau funda.

2 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/Fedayn/8da6145b26c4ff îl ai în română.
Dacă vrei să îl descarci iei progrămelul ăsta: http://fisierulmeu.ro/45JCSCLB9CZZ/trilu-exe.html apoi dai dublu click pe extraterestrul ala verde, la URL dai copy-paste la link-ul acelui video, iar la "Save as" scrii "Naruto.mp4", sau "Naruto. AVI", ce vrei tu, dar să nu uiţi de extensie.
O seară frumoasă!

| Mizu a răspuns:

Dar iti zic eu ca la www.fisierulmeu.ro nu gasesti prea multe episoade, stiu pentru ca si eu eram acum cateva luni fan Naruto Shippuden, inca sunt fan anime oricum.