| Lotte_4915 a întrebat:

Daca ai afla ca ai doar 6 luni de trait, cum ti-ai trai viata?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ai fi avut un deces în familie, nu mai postai această întrebare!
Pa, pa.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

As face lucruri pe care nu le-as fi facut in mod normal.

| XDarkAngel a răspuns:

Mi-as trai viata din plin

| NinaY a răspuns:

As face tot ce nu am avut curajul sa fac toata viata : i-as injura etc pe toti cei care m-au enervat, as sari cu parasuta din elicopter de la 300.000 de metri daca se poate asa ceva. as manca sushi si o caracatita viehappy precum in tarile acelea mai...'nebune' laughing

Si alte lucruri de genul acesta.happy
In ultimele zile de trait m-as culca cu prietenul meu neprotejatlaughing stiind ca daca as ramane gravida. nu as putea naste caci as murihappy

Cam atat.happy

Ahh da, si as manca non stop acadele fara sa imi pese daca ma ingras sau nu happy

Sper ca te-am ajutat!

Te pup, ai rgija de tine!

Deeyu...

| cristina117 a răspuns:

Daca ar fi asa as savura fiecare moment alaturi de cei dragi. As trai fiecare clipa la maxim... Oamenii trebuie sa faca asta toata viata, dar ccei ce nu fac, realizeaza prea tarziu ca nu mai e timp. Sper ca te-am ajutatbig grin

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Buna intrebarewinking
1.mas asigura daca e adevarat
2.as face toate nebuniile posibile [daca e sg ca am sa mor]
Si cam atat tongue

| oAnna a răspuns:

Cred ca as face mai mult pentru sufletul meu. As merge la biserica si m'as ruga si as sta mai mult cu familia si prietenii...

| ゼロの a răspuns:

PAi as saruta pe toata lume care imi iese in cale(fete) as merge la biserca si m-as ruga pentru. inca cateva zile in plus.Mi-as cere iertare de la toti pe cei care i-am enervat.In antepenultima zii nu as face nimic ci doar as dormi pentru a trece timpul m-ai repede.
In penultima zii as face IOGA pentru imi purifica mintea si a sta linistit.In ultima zii as plange si mi-as dona toate lucrurile pe care le aveam si la care tinam mult.IN ziu mortii mi-as lua ramas bun de la viata si atat.PA

| EleM a răspuns:

Pai...as profita de timpul ramas la maxim...as face ceea ce n-am indraznit niciodata sa fac.
As trai fiecare zi ca cum ar fi ultima!
Tu ce ai face? happy

| gabryela_2772 a răspuns:

As sta cu cel drag, cu care nap putut sta...mi-as linisti sufleteste, as pleca in lume.cu candva.
pup love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer.

| miss_6576 a răspuns:

Cata cruzime!
6 luni trec cat ai clipi.

| deutzabombik a răspuns:

Pai as face tot felul de lucruri care sunt putin periculoase ca de exemplu sa sar cu parasuta sau bambi jump

| Madyyyyy a răspuns:

AS face toate lucrurile pe care nu am avut curajul sa le fac inaintewinking

| SIovisky a răspuns:

Dupa parerea mea daca esti om normal, acele 6 luni n-ai cum sa ti le traiesti.