| Slavic a întrebat:

Daca ai avea posibilitatea sati alegi o masina oricare... care ar fi acea?

Răspuns Câştigător
| Luv you a răspuns:

Eu cu siguranta mias alege un Audi Q7 Alb love struck ador masina asta tongue

11 răspunsuri:
| T2S a răspuns:

Stiu ca nu sunt pretentios deloc dar masina care mie imi place cel mai mult este Dodge Viper big grin

| DanSor a răspuns:

Bmw Seria 7

| Andra_3307 a răspuns:

Smart(poate ti se pare ciudat) pai sunt fata si masina asta e destul de draguta:p
un Mini e dragut:p
Un Opel Corsa OPC negru aar fi ideallove struck!
Chevrolet Captiva din punctul meu de vedere e destul de ok e incapator si frumoshappy
BMW x6 negru e frumoashappy
cam atat:p

| Jimmski a răspuns:

Buggati Veyro... cea mai tare masina

| laurentiu a răspuns:

Dupa buget!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Pentru ca traversam momente deosebite de criza economica, cred ca masina ideala ar fi aceia care ar consuma foarte putin combustibil si ar rezista la drumurile din Romania.

| Fvn a răspuns:

Dacia Duster. Glumesclaughing
Probabil un Aston Martin V12 Vantage sau, si mai binesmug un Zenvo ST1! day dreaming wah...vise vise, dulci vise...

| Fvn a răspuns:

Q7 este unul dintre cele mai penibile si inutile SUV'uri laughing

| shalimar a răspuns:

Daca e un off-road, e de-a mea.In fine, ori un nissan qashqai sau un bmw x3.

| NoKidding a răspuns:

Audi A9. Cautati pe youtube... e incredibila masina asta.