| Andreeadiana9 a întrebat:

Daca ai multe relatii sau esti un hacker foarte bun poti trimite mesaje cu nr ascuns?

7 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Asta nu poti stii, adica daca nu suntem hackeri nu stim daca poti sau nu sa trimiti mesaje, daca esti hacker, incearca.
Sau mai bine intreaba unul specializatwinking este mai sigur, pentru ca si eu pot sa spun acum "Da" si nu mergewinking
Mai bine intreaba pe cineva care se pricepewinking

| FlorinDiablo a răspuns:

De ce sa trimit sms cu numar ascuns cand sa inventat fake smswinking Fake sms este un serviciu: care ofera urmatoarea facilitate.De exemplu eu iti trimit tie un mesaj, tie iti apare pe telefon ca ai primit mesaj de la politie.Ca sa intelegi mai bine primesti mesaj si la cel care ai primit scirie un nume desi tu nu ai contactul ala salvat in agenda, exemplu primesti mesaj de la titel dar tu nu ai nici un contact in agenda care il cheama titel.

Răspuns utilizator avertizat
| FlorinDiablo a răspuns (pentru SorryForPartyRocking):

La unele telefoane inteligente ma refer la smartphone sunt si aplicatii din astea.

| AlexCrb a răspuns:

Cand eram mic puteam sa trimit. Inainte de mesaj scriam *RI#. Nu stiu daca acum mai merge faza. Si parca mergea doar pe Orange.

| xioliolioloix a răspuns:

Da