| Riot181 a întrebat:

Daca am blocat o persoana pe facebook imi mai poate vizita profilu?

Răspuns Câştigător
| Manuela18 a răspuns:

Categoric nu!

6 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Nu.

| drogh a răspuns:

Nu,nu poate să mai vadă nimic legat de tine doar dacă o deblochezi pe acea persoană. Este reciproc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal....ca....NU!

| TheDifference a răspuns:

Nu, nici tu pe al ei, nu poate vedea like-urile tale de pe diferite postari, comentariile etc. nici tu persoanei respective

| yo547 a răspuns:

Nu,nu poate doar daca vrei sa nu o deblohezi, atunci va putea. Funda?

| xDiana007 a răspuns:

Nu, nu iti mai poate vizita profilul si nici nu iti va mai vedea actualizarile, lucrurile noi postate de tine