| timioros a întrebat:

Daca apirind o petarda din aia mica mica, si o tin in mana si explodeaza, ce se intampla cu mana mea?

Răspuns Câştigător
| cagulatu a răspuns:

Poti suferi leziuni la nivelul degetelor implicate.

12 răspunsuri:
| Seniorithabebi a răspuns:

Daca o tii mai din sus te doare mana daca o tii mai de jos nu ti se intampla nimichee hee eu am aprins 3 deodata si le tineam in manahee hee

| odudăcoaptă a răspuns:

Eu cred ca nu patesti nimic, dar nu incerca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti amortesc degetele, nu-ti mai simti mana.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o tii de jos de tot nu ti se intampla nimic crede-mabig grin
Daca o tii de la mijloc in zona degetelor cu care ai tinuto o sa ti se duca pielea se umfla degetele curge mult sange si ramane asa o culoare combnata cu cenuse, vanat si negru...
Daca o tii cu tot-ul in mana peste tot unde a sarit bucati din ea ti se face cum am descris mai sus. take care
Fundabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde vi ma prietene. casa de copii nu e acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si o sa vezi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva stupid! Dar daca vrei sa stii raspunsul incearca singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic daca e mai veche si o tii de acolo de jos de unde nu trebuie sa o aprinzistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| emoista a răspuns:

E ff usor explodeaza si mana ta cu petarda rolling on the floor funda? cel mai amuzant rasplaughing

| Onutzza_8249 a răspuns:

Nu prea se stie s-ar putea sa te lovesti. sper ca am fost de folos

| TheLifeIsNotSoPink a răspuns:

Face booom laughing