| heise a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti din Hero (din dbsk) sau pe Taemin (din shinee), pe care lati alege? Si de ce?
Hero :X:X:X http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0
Si Taemin http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:0&tx=95&ty=52&biw=1024&bih=578

Răspuns Câştigător
| 인스피릿 a răspuns:

Aish, Jaejoong. I love his killer smile.

11 răspunsuri:
| ShiNee a răspuns:

Yeey iti place dbsk si shinee :X:X ador formatiile astea 2...

bun...il aleg pe hero. dc? pentru ca am vazut-o mie de clipuri pe youtube cu el.si e amuzant, frumos, are o voce nemaipomenita si e copilaros :X. a avut o viata grea si totusi a razbatut.[ in cazul in care nu stiai a fost adoptat sad ] iar temin e ff timid.desi are si el o groaza de calitati... dar nu e totusi genu meu.thinking

tu pe care il preferi confused?

| heise explică:

Logic, Herohappy Pe cine as putea alegelaughing) Orcum am poza cu el la profile. Nu stiu de ce il aleg pe el. Asa ca nu ma intreba. Eu sunt cu hero si o prietena cu taemin== Orcum cand l-am vazut in videoclipul mirotic nu imi placea de el ci ala cu cristalul cand i-am vazut poza, gata am aleslaughing Ma bucur ca ti cu Hero.

| ShiNee a răspuns:

Ce mi se pare dubios.laughing ai poza cu hero si numele tau e onew... uh? laughing) iti place mai mult onew decat hero :-s? mie din shinee imi alce mai mult key laughing dar tot hero e best laughing...

te uiti cumva si la ca- drame?

| heise explică:

A nu onew, l-am auzit de la o prietena cand se uita la un videoclip si mi-a placut... Ce sa ii factongue Desigur ca hero ramane pe primul loclaughing pana imi schimb gusturile

| heise explică:

Ca- drame? adica drame? a m-am uitat la una (cred) cu hero laughing Logic.

| erena90 a răspuns:

Normal ca il aleg pe Hero din DBSK. il aleg pentru ca arata bine si are calitati. si apropo era sa uit imi place fffffff mult cum canta.:*:*:*:*:X:X:X:X

| casy_5467 a răspuns:

Eu pe amandoi pentru ca hero este epic, are corp si vocea perfecta [doar cateva motive] iar taemin desi este cel mai mic din shinee si la inceput putea doar sa danseze acum pot sa spun ca are voce si ca incet incet il va intrece pe jonghyun + ca ii ador, miscarile de dans

| Hyunah a răspuns:

Taemin

| Criki a răspuns:

Taemin (SHINee) pentru ca este frumos, talentat si are o voce superba.

| Kisses4Me a răspuns:

Cred ca poza de la avatarul meu spune tot... Saranghae Taeminnie oppa!:X

| Madalina_Mady_1997_LXiL a răspuns:

Sunt de acord cu Criki... Taemin e chiar SUPER frumos, a o SUPER voce si danseaza SUPER tare