| Sory a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti dintre Andra si Celia ce ati alege?

26 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Andra

| cotzobel a răspuns:

Andra..imi place ca poate sa cante mai toate genurile de muzica

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Andra

| DenissaDeea a răspuns:

Cu siguranta Andra are o voce mai remarcata si bogata in vocalize si e placuta de public.

| andreutz a răspuns:

Eu nu cred ca le poti compara...andra binenteles, din punctul de vedere al calitatii vocii...

| oooooooo a răspuns:

Andra, desigur. E mult mai naturala decat Celia.

tundenana
| tundenana a răspuns:

100% Andra

| CriSslsa3 a răspuns:

Sincer, eu as alege Andra.

| mihaela_5361 a răspuns:

Categoric Celia, îmi place mai mult genul de muzică pe care îl cântă ea.

| sabina a răspuns:

Celia! Andra ma dispera, cu ticurile ei in timp ce canta, mai nou am vazut'o cantand cu Adrian copilu' minune, & others.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andra...
de fapt aman2 ink nu mam decis
dar totusi ramane andra

| Diva a răspuns:

Nici una

Anna
| Anna a răspuns:

Andra, evident.

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Parca Celia e mai buna. Si nu e maritata

| Sara2 a răspuns:

Andra! e clar! Celia e de-a dreptul penibila

| RamonaMn a răspuns:

Clar Andra pentru ca ea are cu ce sa se laude:o voce de aur, un sot minunat iar ea e o persoana foarte draguta.happy

| pisika a răspuns:

As alege-o pe Andra!

| beba a răspuns:

Andra..si mai nou imi place tare mult noua melodie''Femeia''(se ascunde mult adevar in versurile acelea)

| kh1ss a răspuns:

Nici una... nici alta

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Andra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celia

| monica_2766 a răspuns:

Nici nu se pune problema ANDRAnormal; d. p. m. d. v. knta ff bine s frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ANDRA CEA MAI BUNA VOCE A ROMANIEI

| cutie a răspuns:

Andra piticule.

| ButterflyDenisuca a răspuns:

Sincer Sory, ai pus o intrebare tare stupida! Celia, are un alt stil de muzica decat Andra. nu ai cum sa compari! In schimb va pot spune ca Celia este mult mai naturala si mai feminina, mai gingase si scumpa, v-ar placea mult sa o cunoasteti! Pa - pa

| LoLa_3163 a răspuns:

Clar Andra... Celia parca doarme pe ea zau daca nu...