| alexrot15 a întrebat:

Daca ar fi sa faceti un interviu cu un autor faimos, ce intrebari ia-ti pune si ce raspunsuri credeti ca vi se vor da?

Răspuns Câştigător
| lavinia_3755 a răspuns:

Pai as face in felul urmator.
1. draga domnule ce simtiti cand scrieti opere?
raspuns: eu simt ca ma cufund in povesti si uit de totate lucrurile banale si monotone
2.va face placere sa aveti fani?
raspuns: eu nu scriu pentru fani ci scriu pentru lume toata lumea si imi face o deosebita placere sa fac asta
3.va face placere ca numele dvs sa fie pe posturi?
raspuns: da pentru ca mar face cunoscut si as scrie mai mult si mai mult pana cand nu voi mai fi si numele meu va ramane in amintirea tuturor