| RoooneyThePuf a întrebat:

Daca ar fi sa fie alegerile acum... l-ati mai alege pe Basescu? Da sau nu?
Eu nustraight face

9 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Alegerea mea ar fi in functie de competitorii lui. de pilda, daca acum ar fi sa aleg intre Basescu, Antonescu si Geoana evident ca l-as alege fara nici o ezitare pe Basescu!

| pepe a răspuns:

Dacă ai drept de vot poţi întreba, dacă nu trebuie să mai aştepţi.
Băsescu oricum nu mai poate candida aşa că nu mai trebuie ales.

| cretzufinish a răspuns:

Nu...la fel ca si data trecuta. Dar ce importanta mai are acum? thinking

| Petronela a răspuns:

Nu

| Ana-Maria94 a răspuns:

Doamne fereste.sa sufar de amneziehee hee si tot nu-l votez pe incultu asta.ai mei nu l-au votat de la inceput.sunt sigura ca acum 70% din protestanti l-au votat, asa le trebuie.

| Mar a răspuns:

Eu nu pot sa votez. oricum base' nu mai candideaza.asta e ultimul mandat. dar daca as fi mai mare si ar mai candida normal ca nu l-as vota.sincer pe nimeni nu as vota.numai comunistii obsedati de bani oh go on.Nu m-as duce la vot. Oricum base' nu face nimic.Doar pe Boc il vezi la televizor.base,nicaieri oh go on.Deci nu

| blue95 a răspuns:

Clar nu!

| George1510 a răspuns:

Sincer iti spun... Oricine ar fi fost in acest moment la putere ar fi facut la fel ca si cuplul Basescu-Boc.In concluzie...nimeni nu merita

| StilSanatos a răspuns:

Si pe cine ai alege? pentru mine toti sunt egali in prostie si in coruptie