| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa mai traesti o data ce ai schimba la viata pe care o traesti

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu as schimba nimic, sunt multumit de tot ce am relizat si doresc la toata lumea sa fie mutumita asa cum sunt eu. Nu este o lauda este un adevar. Am muncit foarte mult caci fara munca nu se face nimic in viata si nu imi pare rau ca timpul a trecut si eu am inbatranit.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu as schimba absolut nimic, consider ca am tot ce mi-am dorit si sunt fericita stiind acest lucru. Am sotul pe care mi l-am dorit, 5 copii sanatosi si frumosi asa cum mi-am dorit, o familie unita si fericita in care exista respect reciproc, sinceritate si comunicare.

| daniDeeDee a răspuns:

As vrea sa-mi schimb "tatal".

| madalicious a răspuns:

As astepta si nu m-as cupla cu primul iesit in cale. fara sa il iubesc.straight face
si as lupta pentru tot cea ce imi doresc cea ce in viata asta.nu prea fac!