| LoveMusic a întrebat:

Dacă ar fi să-mi recomandaţi o carte, despre ce carte mi-aţi spune?! Să fie interesantă, fantastică şi în acelaşi timp plină de aventuri happy

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Masca - Dean R. Koontz

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Twilight e super, am citit`o de vreo 3 ori si inca o mai citesc.Si de Jules Verne sunt foarte interesante unelehappy

| thealchemist a răspuns:

Asta-i greu. eu iti recomand nuvele din seria "World of Darkness". sunt greu de gasit, dar sunt interesante, si greu de egalat la factorul realism. toate temele sunt grozave, vampiri, magie, zine, demoni, mumii, wraith, etc. doar sa le gasesti.

| Mjdolhfi a răspuns:

De veghe in lanul de secara-eu o caut de mult timp dar nu o gasesccryingdar toti spun ca e super
Laleaua neagra
Heidi
Elevul dima dintra 7

| LoveMusic explică:

@ღFaTaღCuღPrInCiPiIღ nu pot citi o carte de mai multe ori big grin

@PsihoSex si daca nu ma asteapta?! Harry Poter nu`mi place oh go on

@GenOm orice carte vreti voi. Eu doar am spus ce mi-ar placea, insa sunteti liberi sa`mi dati orice titlu.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Wow! Ai epuizat deja toate alea. realiste! acum vrei fantastice!
Pai Harry Potter te asteapta!

| Coriii a răspuns:

Singur pe lume:X:X:X
o ador am citt-o de 5X
laughing

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Toate cartile din seria Twilight, Blestemul Vraciului.

| Lary a răspuns:

Seria Tunele

| Lorena a răspuns:

Twilight, David Copperfield, Haidi, Aventurile lui Tom Sawyer, Harry Potter.etc

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Pantalonii calatori, Ordinul secret al fetelor de pe strada caramel, numele acestei carti este secret.

| moodyblues a răspuns:

Vreau totusi sa iti stiu si varsta, nivelul de pregatire in literatura?

| moodyblues a răspuns:

Proust-in cautarea timpului pierdut

| divinuu a răspuns:

Gazda(Stephenie Meyer) Am ras.am plans. mi s-a parut o carte perfecta:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ne lasi sa-ti recomandam ce carte vrem noi sau ne constrangi sa-ti recomandam tot ce-ti place tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Eseu despre orbire" - Jose Saramago
Dar ce varsta ai?

| gaby600 a răspuns:

The host(Gazda) scrisa de Stephenie Meyer. E SF.