| danuta98 a întrebat:

Daca ar fi sa va descrieti prietenul/prietena cum ati face asta?

13 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Dragutz, carismatic...atent, cateodata incapatanathee hee

| hamsterx a răspuns:

Simplu: pentru mine e cel mai bun!:X si cu asta am spus totul.

| l0rre a răspuns:

Prin vorbe:dragut, simpatic, sincer si iubitor.

| @@ a răspuns:

Unicbig grin

| Bacemi a răspuns:

Inexistent happy

| Razvan a răspuns:

Enigmatic, spontan, curajos, destept & solitarday dreaming

| nimic`pentru`nimeni a răspuns:

Printr o poezie!

| andy_3925 a răspuns:

L-as desena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este prietenul meu, spune multhee hee. Poi, hai sa dau cateva insusiri ale lui : vorbaret(la fel ca mine, ne intelegem ca naiba laughing ) si tare timid (in general). Daca ajungi sa-l cunosti, nu te mai scapi de gura lui, dar daca il vezi asa, zici ca`i speriat de bombe laughing.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

big grin Exact asa cum sunt si eu laughing Ca sa ne intelegem bine big grin Sa fie prietenos, sociabil, vorbaret laughing intelegator, sincer big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bun nu existalaughing) the bestlaughing mirific senzational extraordinar :Xlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bun nu existalaughing) the bestlaughing mirific senzational extraordinar :Xlaughing

| alexa1990 a răspuns:

Asa cum e el :X