| JustEdy a întrebat:

Daca ar veni acum Sfarsitul Lumii Ce ai face? Funda Daca mai traiesc.

Răspuns Câştigător
| Amaliutss a răspuns:

Nmk, ptc ori ce as incerk sa fac ca sa traiesc nu iese, ptc in cateva sec sau minute totul va fi praf, deci nu as avea skpare, sh ashta ta sha ma uit cum arde totul

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iau masina si plec pana in poligonul industrial apoi sparg geamul unui camion si il conduc pana se crapa pamantul.

| Mao a răspuns:

As muri, clar.
Cred ca as face ce fac zilnic. Traiesc fiecare zi de parca ar fi ultima, nu las nimic pe altadata. (:

| paulpaul25 a răspuns:

Daca ar fi sfarsitul lumii... L-as bate pe Basescu, as conduce un camion, as manca un sanwich, as bea un redbull.Sau daca as vedea ca peste 10 secunde o sa mor, as musca dintr-un cactus! Si m-as ruga sa merg in RAI!

| StopCardiak a răspuns:

M-as ruga sa merg in rai!