| SmileAgain a întrebat:

Daca as vrea sa slabesc as putea face abdomene?

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Mai bine ti si dieta. Succes!

| slowswag a răspuns:

Da,de ce nu

| crissnicolle a răspuns:

Nu! Ca sa slabesti, mai intai trebuie sa mananci mai des, si mai putin. Ai putea manca 3 mese principale si 3 gustari intre ele,dar evita carnea de porc,prajelile,dulciurile. La gustari,mananca fructe (evita banana), citricele sunt bune. Ah si daca vrei ceva dulce, mananca ciocolata amaruie (te ajuta sa arzi grasimile, dar nu manca in exces, 2-3 bucatele sunt indeajuns). Dupa ce te apuci de asta, ia folie alimentara (ceolofan) si o crema anticelulitica. Te masezi cu crema in jurul zonelor unde vrei sa arzi grasimi (recomand zona unde se formeaza colacei), apoi te infasori cu folie alimentara, fara sa cureti crema, si iesi undeva sa alergi macar 30 de minute,apoi faci un dus si te masezi tot cu crema anticelulitica,dar de data asta o cureti. Dau rezultate bune metodele astea,si de abia dupa ce le aplici si arzi grasime de pe abdomen, poti sa te apuci de abdomene. Sti ce fac abdomenele? Scot in evidenta muschii abdominali, iar daca tu ai un strat mare de grasime peste ei, vei capata un aspect "umflat", si nu cred ca asta iti doreai. Sa imi spui daca functioneaza happy

| CrazyRainbow a răspuns:

Da! Dar fa si altceva! Gen:dieta, cauta fitness pe youtube(ajuta), fa-ti un program de masa de exercitii fizice! Poti gasi si in reviste informatii!

| Cataliciiii a răspuns:

DA cu sportul mereu reusesti sa slabesti

| raullik007 a răspuns:

Dieta e mai buna.ti-o recomand!

| raduconstantin11 a răspuns:

Poti vedea aici http://deslabit.cabanova.com/slabeste.html

Sunt foarte bune, sper sa te ajute