| oompaloompa a întrebat:

Daca ati avea 16 dorinte ce va-ti dori?

Răspuns Câştigător
| Aℓex a răspuns:

Heii`! Uite dorintele mele:
1. Sa fim sanatosi/sa fie pace pe Pamant
2. Sa fiu super bogatwinking
3. Sa imi implinesc un vis...happy
4. Sa calatoresc prin lume
5. Sa fiu cel mai popular din scoala
6. Fara teme si profesorii/profesoarele au vacanta timp lungggglaughing
7. Vara sa fie mai lunga si vacante mai mari
8. Cele mai frumoase haine pe care sa mi-le creez euwinking
9. Sa intalnesc staruri.
10. Sa locuiesc la Villa
11. Sa pot devenii desingn vestimentar
12. Sa pot zbura
13. Sa fiu invizibil
14. Sa am o masina decapotabila
15... (ceva mai secret)winking
16. Dorinte nelimitate!rolling on the floor
Funda?happy

16 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Imi doresc sa-mi pot dori inca 20 de dorinte
Si apoi incep sa-mi doresc tot ce vreau laughing

| TeoPT a răspuns:

N-am eu 16 dorinte nici daca ma straduiesc laughing

| GiuliaTamas a răspuns:

O fost filmul ala pe Disney Channel?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ai vazut foca si mo. La ultima dorinta a cerut sa fie totul ca la inceput si i-a facut dinozauri laughing

depinde vrei dorinte realiste sau imaginare.

Vreau sa castig la loto decateori joc tongue
Cred ca mie de ajuns. Cand raman fara bani mai bag un bilet laughing

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Sincer nu stiu sigur ce asi face cu 16 dorinte dar siigur cu o dorinta mi-asi dori sa dau timpul inapoi.Ca să pot schimba ce am gresit.

| marinteodora a răspuns:

1as vrea sa fiu cea mai desteapta din cls
2.as vrea sa ma placa baiatul de care imi place
3.sa pot sa imi cumpar orice as vrea si sa mai imi ramana bani(ex casa haine)
4.sa am o masina
5.sa am cea mai tare petrecere la 14 ani
Nu mai imi vine in cap dar astea sunt preoritatile

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Pai...laughing mi-as dori foarte multe insa nu le voi insira pe toate laughing iti scriu doar pt3:
1- pacea lumilaughing(suna mai asa dar hai sa fim seriosi cine nu doreste asta?)
2-ca toata lumea sa aiba de toate adica sa nu existe categorii(bogat-sarac)
3-sa fim sanatosi si sa ajungem cu toti in railaughing tuh?

| syjey a răspuns:

Prima ar fi sa am 100 de dorinte

| Levya a răspuns:

Majoritatea ce ti-au raspuns la intrebare au acelasi vise ca ale mele happy dar cuvantul DACA nu exista deoarece noi avem sansa la mult mai multe dorinte decat ne-am putea imagina doar sa crezi ca se intampla si s-a rezolvat happy

| ramy31 a răspuns:

Sa vad si eu dc nu imi arata raspunsurile la intrebarea mea ce mai spuneti TPU 2post de radio 3 pc mai bun 4 sa fiu inviziil 5 sa mor si tot asalaughing

| CrazYKid0 a răspuns:

1. Bani nelimitati
2. Pace pe pamant
3. Sa nu mai fie incalzire globala (daca exista incalzire globala big grin)
4. Sanatate la toata lumea
5. Sa fiu in spatiu
6. Sa zbor libera ca o pasare
7. Internet super super super rapid (ca la mine e la modem si merge ca dracu)
8. O gradina zoologica la mine acasa laughing (iubesc animalele)
9. Sa iesim din criza big grin
10. Sa avem fericire cat universul pe lume
11. Sa vad Canada (acolo unde m-am nascut eu big grin)
12. Sa calatoresc prin toata lumea si sa vad minunatiile si secretele ei
13. Sa joc baschet cu prsedintele laughing
14. Sa donez bani la toti copii saraci si orfani
15. Nimic sa fie imposibil
16. Sa-mi indeplinesc toate dorintele de mai sus.

| cupyyyy a răspuns:

16? De ce 16?
Oricum nu se'ntreaba, nu se spune, pentru ca se zice ca nu se mai indeplinesc.Esti in pana de dorinte? laughing

| inlove_1387 a răspuns:

De ce te inspiri dupa un film de pe disney chanel?
Multe dorinte as avea...prima dorinta ar fi ca pe langa astea 16, sa mi se mai am dreptul la inca 16 dorinte.

| madymadymadymady_4899 a răspuns:

Buna Scumpa happy daca as avea 16 dorinte cred ca aceestea ar fi
1. sa merg la shopping in fiecare zi
2. sa am o masina
3. sa fiu populara
4. sa fiu sora lui MIley Cyrus
5. Sa am voce
6. sa i-au lectii de chitara, pian si canto
7. sa nu existe iarna si toamna
8. sa am o colectie de perugi
9. sa am haine ca lady gaga
si multe alte dorinte

| DuTzVlAaA a răspuns:

Inca un infinit de dorinte big grin
1)Sa imi gasesc jumatatea
2)Unlimited life
3)Toti cei apropiati/iubiti de mine unlimited life
4)Mai multi bani
5)Vila pe malul marii Meditarane
6)Acumulatori pentru casti ca se termina repederolling on the floor
7)Sa nu mai existe "?" semnul intrebarii sau semnul dracului fara el totul ar merge struna
8)Oamenii sa fie mai buni unii cu ceilalti
9)Sa nu mai existe razboaie
10)Sa nu mai fie intrebari stupide pe TPU gen ce mananc diseara?straight face
11)Sa nu existe sf lumiihee hee chiar daca nu exista
12)Oamenii sa nu mai fie asa PROSTI scuze expresia
13)Se existe un raspuns la orice intrebare un raspuns corect
14)Sa nu mai existe droguri
15)Sa nu se mai omoare animale pentru blana etc...
16)Oamenii sa nu mai fie asa rai cu animalutele
Cam asta mi-as dori eu! sper ca si tu!big grin

| roxiyi a răspuns:

1.as vrea sa am prieteni cu care sa ma inteleg; 2. vreau sa am un caine pichinez; 3.as vrea sa fiu importanta in tot ce fac; 4.as vrea ...asa mai deparate