| SEBYSKATE1 a întrebat:

Daca ati avea 3 dorinte care ar fi acelea? Si fara mai vreau nu stiu cate dorintelaughing

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am mai mult de 3 dorinţe şi din fericire depind de mine şi nu de alţii

| AlexUnder a răspuns:

1 sa fiu cu iubirea mea alice
2.sa fiu bogat
3.sa fiu vesnic eu si Alice

| Rayyy a răspuns:

1. Sa am parte de cat mai multe succese in plan scolar, in sensul sa reusesc la olimpiade, sa primesc o bursa etc.

2. Sa fiu mai motivata, mai determinata sa ating o anumita aspiratie

3. Sa fiu mai inteleapta, sa iau deciziile corecte si sa nu ocolesc sansele care mi se ofera.

| mika a răspuns:

1 multi baniii
2 viata fara de moarte si tinerete fara batranete (mie si celor dragi)
3 dragoste, iubire impartasita :X

tu?big grin

| MrsBrunetzyka a răspuns:

1.sa am o telecomanda a timpului
2.sa am note mai bune
3. sa am fr multi bani
asa gandesc eu

| rockelle75 a răspuns:

Pai...
1. sa fiu super-bogata
2. sa ma lase mama sa fac ORICE vreau laughing [sa ma vopsesc, sa ma imbrac cum vreau laughing]
3. sa fiu cu jordan jansen :X

| Madalyn a răspuns:

Vad ca toti si-au dorit sa aiba bani. faza e ca bani are oricine fie mai mult, fie mai putin important e ca au! happy Eu as vrea asa:
1) O sursa constanta de venit lunar atat cat sa traiesc boiereste big grin
2) Sanatate ca-i mai buna decat toate
3) Sa urc pe Everest :X

| Theda a răspuns:

Eu mi-as dori ca toate fiintele de pe pamant sa traiasca vesnic(in afara de oameni care nu au bun simt si care fura si tot felul de chestii), ca animalele sa nu mai fie mancate(putem trai si cu plante) si sa nu existe rang-uri intre oameni(bogat, sarac). Asta e tot big grin.

| DaVà a răspuns:

1.Sa conduc lumea
2.Sa il cunosc pe Jeff Hardy
3.Sa fiu un asasin cu sange rece

| ruxi a răspuns:

Dupa um vezi toata lumea vrea bbaniwinking
evident ca si eulaughing
si sa fim toti sanatosihappy
sa mearga mai incet timpullaughing
tu?

| ILied a răspuns:

Salut! Nu as spune ca as avea doar trei dorinte dar cele mai importante ar fi:
Unu: Sa fiu sanatos pentru todeauna
Doi: Sa nu mor niciodata
Si trei: Sa nu fiu omorat de nimeni

| cristina_3043 a răspuns:

1.sa fiu sanatoasa
2.sa-mi gasesc sufletul pereche
3.sa ajung medic

| MissCupcake_7313 a răspuns:

1:viata vesnica
2:sanatatea tuturor
3:sa fiu super eroina rolling on the floor

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

1. Sa am bani multi sa imi iau tot ce vreau.
2. Dragoste impartasita.
3. Un apartament si o masina numai pentru mine. love struck

| cryna a răspuns:

1. multa sanatate mai ales pentru familia mea
2. dragoste multa love strucklove struck,
3.sa nu existe foamete in lumea asta
dar tu?

| mjalex98 a răspuns:

1. o punga de seminte 2. o punga de nutty(nici macar nu-mi plac) 3.sa am cate dorinte vreau

| byby_9502 a răspuns:

Pai nu stiu sa am bani, sa fiu vedeta pop si sa invie michael jacksonhappy