| AndreYutzUU a întrebat:

Daca ati avea toti banii, din lume ce ati face cu ei? adica sa ii cheltuiesti pe toti si sa ai din nou altii, ce ati face? funda pentru cel mai interesant.

3 răspunsuri:
| DanDannn a răspuns:

Le-as da caselor de copii 123 miliarde de euro, la fiecare din lume, le-as da spitalelor cate 555 miliarde de euro la fiecare din lume, le-as da 667 miliarde de euro azilelor de batrani,si mi-as cumpara o masina modesta, un renault clio v6, o casa mica la tara,o casa mica la oras, si cam atat. Pentru cei de pe strazi, le-as da la fiecare daca ar munci, 1000 lei / saptamana, si o casa unde vor.Nu as cumpara pe nimeni cu bani tongue

| TheFreak9 a răspuns:

Uaaiii...pfff,mi-as cumpara cea mai scumpa masina,cea mai scumpa casa, toate le cumpar cele mai scumpe,, numa ca ceilalti nu ar avea bani si nu ar avea cum sa traiasca asa ca le dau 1 leu pe zi la fiecare ca sa isi sumpere o supa la plicbig grin, ar fi super:X:X:

| miki35 a răspuns:

As cumpara totul si pe oricine