| AndreYutzUU a întrebat:

Daca ati avea trei dorinte ce v-ati dori? funda la cel mai interesant raspuns

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

As vrea ca toata lumea sa sa aiba un serviciu, as vrea sa existe cate un leac pentru orice boala si sa nu mai existe certuri in lume. Asta pentru planeta. Pentru mine. As vrea sa pot merge in spatiu, as vrea sa pot citi gandurile tuturor si as vrea sa pot calatorii unde vreau.

10 răspunsuri:
| justifyme a răspuns:

Sa am sanatate, fericire (iubire), intelepciune

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Trei dorinte? interesant! pai 1.as vrea ca banii sa creasca in copaci 2.sa traiam ca intr-un paradis 3.sa avem puteri supranumite (sa zbori, sa faci magii etc.) rolling on the floor asta as vrea eu

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

App.ti-am dat si un 10 ptr.intrebare

| Ovidiu200 a răspuns:

1.Sa fiu cu fata de care îmi place love struck
2.Sa trăiesc fericit toată viata (+ Dorinta a treia)
3.Eu și soția mea ( Fata de care îmi place ) sa avem mereu 18-24 de ani (ceva intre)

Ce vise :d Frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mai fost intrebarea asta...

| Pufariiiiiiiiiin a răspuns:

1. Rudele mele sa nu moara niciodata si sa nu imbatraneasca.
2.Sa ne placa la toti scoala si sa invatam, iar dupa ce terminam studiile (scoala, liceu, facultate, doctorat... etc.)sa nu ne lipseasca.
3.Sa'mi pot pune ce dorinte vreau pentru totdeauna.
laughing... cam astea le-am avut in minte la momentu' de fatatongue

| Alyra a răspuns:

Încep prin a spune o dorinţă suplimentară:Sper să apreciezi răspunsul meu, oricum mai sunt muuuuuulte dorinţe.
1.Aş vrea să plec departe, într-un loc în care nu mă ştie nimeni şi să mă fac actriţă sau cântăreaţă. happy
2.Aş vrea să arăt aşa:1, 72 cm, 53kg, 60 cm în talie,păr frumos, lung până la şolduri şi strălucitor, unghii de 1 centimetru(acum le am de 0, 3),dinţi albi,faţă fără coşuri, sâni fermi şi mici, subbraţ lipsit de păr, un băiat frumos lângă mine,
3. Aş vrea să iau note bune la examene fără să trebuiască să învăţ nimic

| Phantasmagoria a răspuns:

Dorinta mea este sa se intample ceva interesant.
M'am saturat de viata plictisitoare in care tot ce vrei sunt bani si iubire.
As vrea sa se intample ceva.sa fie aventura ca intr'un film.
As accepta si sa aflu maine ca sunt vampir.sau ceva de genu. Orice care sa imi schimbe viata happy

| AndreYutzUU explică:

Toate raspunsurile sunt interesante,mai putin Oana,eu m-am gandit la asta! Deci prima mea dorinta ar fi sa am dorinte infinite, nimeni nu s-a gandit la asta, nu?

| AndreYutzUU explică:

Si acum o sa dau la toti inteligent, aproape la toti, la oana nusad