| thenight a întrebat:

Daca ati fi plecati de acasa la sat si v-ati plictisi ce ati face

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Ohoooooooo. Fotbal in zapada, sania, hochei pe gheata, bulgareala, vin fiert...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Treaba in gospodarie, oricum la tara unchimeu are net asa ca...

| LuS[z] a răspuns:

M-as plimba cu bicicleta si as asculta radio

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
M-as duce sa mulg vaca laughing glm
As vorbi mult cu prietenii la telefon, as incerca sa gasesc ceva fain la tv, mi-as lua cu mine multe reviste si poate ceva jocuri sa mai pierd timpul, as asculta muzica pe telefon, as desena sau daca cunosc pe cineva de varsta mea sau de o varsta apropiata as mai pierde timpul cu el/ea/ei. Sper ca ti-am fost de folos.Vacanta placuta si ne-am dat seama ca ai intrebat pentru ca mergi la tara tongue nu trebuie sa iti fie rusine, n-ai de ce. happy

| Rux a răspuns:

Mi-as lua un joc de pe net pe telefon sau laptop sau calculator si l-as termina big grin