| Darkerblack a întrebat:

Daca ati fi primari pentru o zi ce ati face?hee hee

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

1 Le-as taia ajutorul social si abonamentele la mijloacele d transport in comun la toti tiganii care nu lucreaza, dar beneficiaza de acest venit!
2 As face un proiect pentru drumurile din oras, ca sa fie cat de cat mai ok!
3 As face o donatie pentru copii de la casele de copii, si i-as indemna si pe cei care isi permit sa faca la fel si sa ajute cu ce pot!
4 Seara, as aduce pe cineva in oras, un concert ceva, ca sa nu uite nimeni ca am fost o zi primaritabatting eyelashes

| Visatoarea a răspuns:

Nu toti cei care detin functia de primar au o situatie financiara buna...insa din putinul acela as ajuta populatia nu cu banii pentru ca unii ii pot folosi in scopuri necorespunzatoare, ci cu hrana, haine happy. Pacat ca nimeni nu face asa ceva.Romania!

| negru30 a răspuns:

As ajuta oamenii - pentru ca prea sufera - macar pentru o zi sa le aduc zambetul pe fata

| CaMp3r a răspuns:

L-asi da afara pe basescu
Si ia-si ajuta pe oameni saraci