| ♀ кɨđµ°♀ a întrebat:

Daca ati gasit noul clip la "Dark side of the sun" by Tokio Hotel. Dati'mi si mie link'ul v rog. DAU FUNDA:*:*

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Da am gasit clipul si e tare, si mie-mi place TH;). Uite asta este:
http://www.youtube.com/watch?v=ndEeA-cMxWw
este de pe channelu' official al celor de la TH, asa scrie acolo. Sper ca ti-am fost de folos :). Daca vrei muzica, ti-o dau eu prin mess, doar trimite-mi id-ul tau prin privat!:*

6 răspunsuri:
| G a răspuns:

Este pe site-ul oficial. te duci la "video & photo" si dai click pe "video".
sper sa-ti placa videoclipul. :*

| AcDc4ever a răspuns:

Si mie imi place tokio hotel pai vine asa ai putea pe www.playmymusic.com si scrii sus dark side of the sun sau doar tokio hotel
am FUUNDA?

| puricel a răspuns:

Http://www.bestmusic.ro/......86039.html

aici gasesti ceva.
sper ca am fost de ajutor.
kisses!:*