| єlмσιѕмувσуfяιєηd a întrebat:

Daca Ati Juca Intr-un Film... Ce Personaj Ati Vrea Si Ce Film?
Eu Vreau Sa Fiu Alice In Eclipse love struck

11 răspunsuri:
| Adina a răspuns:

Fata din Step up 2batting eyelashes

| oz a răspuns:

Eu as vrea sa joc in desene animate. Vreau sa fiu mojo jojo din power puff girls.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu in Grey's Anatomylove struck sa fiu Meredith

| vladvlad23 a răspuns:

Devorator al mortii in Harry Potter si talismanele mortii

| ALice_4674 a răspuns:

In vampire diaries sa fiu elena/katherine
sau macar sa fiu
erica din being erica

| winchesters a răspuns:

Hmmm.as vrea sa joc in The vampire diarieslove struck...as vrea sa fiu. Elena, normallove struck.sau macar Carolinebig grin love struck. App.si mie`mi plc` f mult seria Twilightlove struck.si o ador pe Alice Cullenlove struck

| Shinen a răspuns:

Buna!
As vrea sa joc in Twilight --> Bella, Alice sau Rosalie love struck :-x

| Static a răspuns:

Mie mi-ar place sa joc in filmul Twilight si sa fiu Bella, sau in filmul Vampire Diaries si sa fiu Elena. Care seamana un pic cu moi :p.

| Georgel26 a răspuns:

Ar fi misto daca as fi :Godfather, Spiderman laughing, Jet Li si Dom( Interpretat de Diesel in Seria Fast and Fourious) big grin. Cred ca ultimul e cel preferat happy

| saymoon a răspuns:

The vampire diares, si mi ar placea sa fiu Elena.

| HeiTu a răspuns:

Pai. daca as juca in Twilight as vrea sa fiu Alice