| necunuscutul a întrebat:

Daca ati stii sa face-ti site-uri ce teme ati aborda? (site-uri cu jocuri cu fotball)

2 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Eu as scrie noutati despre jocuri, filme, programe si as pune niste tutoriale si link-uri de unde sa downloadezi programe/jocuri, etc.big grinbig grinbig grin

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Buna! Inteleg ca vrei sa faci un site sau sa vezi teme abordate de cei care au site.
Tema care am ales-o eu la site-ul meu http://h20oneworldmagic.blogspot.com/ este cea a unui film.
Daca vrei sa faci un site iti poti face unul de tip blog pe blogspot.com,pe wordpress sau blogratuit.ro, de asemenea poti chiar face un site pe webs.com, cabanova.com etc. Acestea sunt site-uri gratis prin care iti poti face propia ta pagina web, ex necunuscutul.blogspot.com.
Succes!