| Shrek32154 a întrebat:

Daca dau prea multe cereri de prietenie si nu mi-o accepta astia sunt blocat 30 zile big grin Da asta stiuwinking Dar daca voi fi blocat mereu 30, 30, 30, 30, 30....la un moment dat nu voi mai putea niciodata trimite cereri de prietenie? Sau imi va fi blocat fb pentru totdeauna (nu pentru cereri) ci de tot x-( Funda cine ma lamureste Doar ce scapasem din block de 2 zile si i-am dat cerere la un prost nu a acceptat ...si acum. -_- a si mentionez ca am fost blocat de cel putin 5 6 ori rolling on the floor

4 răspunsuri:
| SUDSteaua1947 a răspuns:

Contul tau nu poate fi blocat decat daca persoana caruia i-ai trimis cerere te reclama.Dar daca nu iti accepta cererea, eu zic sa nu ii mai trimiti.

| Uratu140 a răspuns:

Cazurile astea sunt foarte rare.Chiar daca ti l-ARbloca in continu nu s-ar intampla asa ceva.Te sfatuiesc sate uiti cand a intrat ultima dat utilizatorul respectiv pe contul lui ca sa t-eu accepte

| SDana a răspuns:

Dupa vreo 5-6 suspendari iti va bana contul si email-ul. Trebuie sa dai numai celor care crezi ca te accepta.

| neutrino a răspuns:

Daca tu dai cerere de prietenie, repetat, unui prost, atunci cum te cataloghezi tu? Ce importanta are numarul de prieteni virtuali?