| Problemx a întrebat:

Daca de exemplu inregistrez o lectie la istorie si o ascult in timp ce dorm o sa-mi intre in cap? :s

4 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Este foarte posibil asa ceva... si eu am incercat...dar ca sa fi mai sigur citeste lectia de 5 6 ori si adormi cu castile in urechi

| Flaviius87 a răspuns:

Probabil, dar intr-un singur mod... daca atentia ta este asupra a ceea ce asculti...nu sa te gandesti la colega din spate, si mintea sa lucreze pe fundal la istorie! happy

| negru30 a răspuns:

O sa intre in cap la vecinii tai care nu dorm la ora aceea - ha ha ha

| Sociopat a răspuns:

Incearca si zi-ne si noua daca ai reusit.