| NewChangeSociety a întrebat:

Dacă deschid o fabrică de zahăr și fac milioane de euro, se presupune că am făcut milioanele de euro din fabrica de zahăr?

Răspuns Câştigător
| samiZiciPompier a răspuns:

Nu. In cazul asta ai facut milioane bolile oamenilor.

| samiZiciPompier a răspuns (pentru samiZiciPompier):

Mersi. data viitoare sa-ti faci o fabrica de bere.

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu esti prins cu infractiuni raspunsul este da, se prezuma ca averea a fost dobandita licit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gata cu politica?

| johnnny123 a răspuns:

Ai ajuns la fundul sacului cu întrebări stupide?

| Dismally a răspuns:

Nu, daca este un profit mult mai mare decat al concurentei, esti suspect de spalare de bani.

| ioana748 a răspuns:

Ciupercuta Intr un picior ghici ciuperca ce i.
Doar sa nu te joci si cu ceva fainalaughing

| Lupică27 a răspuns:

Nu sunt de acord cu tine, stiu unde bati, poti folosi zaharul doar ocazional, o cafea, un cacao, un ceai, acolo, o lingurita-doua.
Iti garantez ca nu te vei imbolnavi.
Mai pui la o prajitura din joi in pasti, etc.
Deci, nu inseamna ca te-ai imbogatit din bolile oamenilor, oamenii se imbolnavesc de diabet si fara sa consume zahar.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Fă-o și vei afla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vise, fără supărare.

| Cipi1212 a răspuns:

Desigur