| Alexutza6755 a întrebat:

Daca din greseala ai vopsit cu carioca pe un poster, cun faci sa stergi?
Va rog frumos...
Funda+vot (folositor & inteligent).

Răspuns Câştigător
| AndradaMrrr a răspuns:

Pai daca posterul este din hartie nu ai cum sa stergi, doar sa acoperi cu ceva...

Fundita?
Pls puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| qweer a răspuns:

Depinde daca ai dat pe fond alb poti da cu corector din acela de pix big grin dar daca ai mazgalit pe ceva de alta culoare s-a dus posterul sad

| claus_8124 a răspuns:

Il dai cu corector unde l-ai mazgalit si modifici.

| Alexutza6755 explică:

Sa stiti ca este un poster cu Hannah Montana. Daca o sa gasesc culoarea pielii ei(caci s-a murdarit pe fata).O sa iau in considerare ideea Andradei(userul care a raspuns primul la intrebare)