| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Daca ghiciti cati ani are mama mea dau fundita!laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| αŁз a răspuns:

4olove struck

28 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

| Chrristina a răspuns:

| alma1115 a răspuns:

43 de ani

| Cortex a răspuns:

| Buttercup30 a răspuns:

20-100 happy

| Buttercup30 a răspuns:

30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60

| xXGumiTsAXx a răspuns:

Aici este un site de intrebari serioase. Astfel de intrebari sunt deranjante. Nu mai pune asa ceva smug)

| Abb a răspuns:

35 ani?smug...rolling on the floorlaughing(o intrebare pusa la plictiseala.nu?laughing

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Tu n-ai ce face? Du-te si te culcalaughing

| prafdestelutze a răspuns:

| Genesis29 a răspuns:

41?

| Aℓida a răspuns:

straight face alta intrebare mai stupida nu ai? nu ai ce face, nu?

| ĄĿiŒ a răspuns:

46 de ani? laughing laughing Am zis la intamplare...

| TheMarius a răspuns:

| Roxanaaaaaa a răspuns:

| nuamPleaca a răspuns:

Daca are pana-n 30, sunt disponibil love struck

| alexgogo a răspuns:

38. se tine bine, e milf happy

| AnaBejenaru a răspuns:

34, 36, 38, 42.nu stiu depinde de cati ani ai!

| Kitty a răspuns:

32?

| Michelle_5585 a răspuns:

Hai sa fie 38laughing

e binee?laughing

| positivity a răspuns:

57 de ani?

| viatadecacatt a răspuns:

| Atotstiutorul a răspuns:

Ani de ce? de parnaie? in fine judecand dupa intrebare tu ai vreo 9 ani, bauniesc ca esti de la tara dovada educatia precara pe care ai primit-o mamica lasandu-te singura acasa in timp ce ea era pe camp, cum la tara majoritatea femeilor se casatoresc devreme (MAJORITATEA nu toate) eu cred ca are vreo 25-26

| Anileda a răspuns:

Mai superstarule alta intrebare mai buna nu gaseai?
Hai pa si astept stupizii.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Site-ul acesta este creat pentru a pune întrebări serioase, iar noi trebuie să răspundem și mai serios.

| g3orgiana16 a răspuns:

43 si 7 luni:d(am zis si lunahappy

| pwp a răspuns:

| OnNne a răspuns: