| JuneRain a întrebat:

Daca imi fac pagina pe facebook dupa contul meu, se poate afla ca am pagina?

Răspuns Câştigător
| Ralucaaa6 a răspuns:

Daca o sa inviti pe cineva sa iti aprecieze pagina, atunci da, se afla cine este administratorul paginii, adica tu big grin
Pentru ca celor pe care ii inviti o sa le apara notificare asa: (numele tau pe facebook) te-a invitat sa ii apreciezi pagina : (numele paginii)
Eu iti spun pentru ca am o pagina pe facebook si stiu! Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| C8PILUcool a răspuns:

Nu.

| JuneRain explică (pentru Ralucaaa6):

Si daca nu invit sa imi aprecieze pagina nu stie cine e admin-ul? o sa-ti dau si funda

| Ralucaaa6 a răspuns (pentru JuneRain):

Nu,nu stie happy
Se afla cine e administratorul paginii doar daca inviti pe cineva sa iti aprecieze pagina, si ma gandesc ca o sa vrei ca sa ai aprecieri deci cel mai bine e sa rogi pe cineva sa iti distribuie link`ul de la pagina, daca vrei da`mil mie si o sa iti dau si eu un like si o sa il mai distribui big grin

| JuneRain explică (pentru Ralucaaa6):

Ok,o sa-ti dau link ul in privat, mercikiss