| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi place un baiat se cred de fapt nu cred stiiu ca si el ma place ce ar trebui sa fac?, stiu ca place de la cei mai buni prieteni. Ajutati-ma

2 răspunsuri:
| DonnaEmperatriz a răspuns:

Daca te place si el spune`i!
Nu pierde sansa la o relatie frumoasa doar pentru ca esti timida!
Intreaba`l daca te place si daca vrea sa fiti impreuna!
Citeste semnele care ti le da[Adica daca te priveste des,e timid in fata ta, etc]
Am avut aceiasi problema ca u, si cand i-am zis ca il plac m`a sarutat. Acum sunt impreuna cu el de 1 an jum!
Bafta!:*

| lawynutza a răspuns:

Daca te place zile prietenilor sa aranjeje o intalnire cu totii inclusiv el si ei sa plece si sa va lase singuri si u sa zici ceva interesant despre ce ii place lui uite sau sa mancati spaghetti stii faza aia dai de inteles ca si u il placi dar nu pe fata mai cu usurelu' dar mai bine sa-i zici unei fete in care ai 100% incredere si sa zica ca iei i-a venit ideea cu intalnirea ca dupa aia el o sa afle si puf s-a dus relatia. daca nu te ajuta lasa-i un biletel sa scrie ne intalnim la... de la O IUBIRE NEIMPARTASITA sper cati merge funda?