| ADY_5784 a întrebat:

Daca intru aici : C:\Program Files\Winamp\Plugins, si sterg tot ce este in folderul Plugins, atunci imi va disparea melodia pe care o ascult, de la status pe mess, daca nu atunci cum fac sa dispara? Ca nu mai vreau si ma enerveaza...

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

. reinstaleaza messingerulhappy

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Nu. o sa ti'le stergi degeaba. Intra in Messenger si da la "Plugins" si si da stop la toate cele active(in special la cea cu FoxyTunes - parca asa se cheama) Si apoi iti schimbi Statusul si nu mai apare!winking Succes