| Cory_1336 a întrebat:

Daca iubitul tau ar fi nevoit sa plece intr-o tara straina l-ati lasa?

Răspuns Câştigător
| KaTtY a răspuns:

Depinde... daca aveti o relatie deschisa si stii ca o sa se duca singur sau sa lucreze, si nu o sa stea cu alta sau altceva.
fostul meu prieten mi-a spus ca vrea sa plece in strainatate sa lucreze si eu i-am sp ca nu sunt de acord cu asta dar el a plecat si m-a sunat de pe aeroport sa-mi spuna ca pleaca. eu normal ca nu stiam ca pleaca pentru ca i-am sp ca nu sunt de acord dar pana la urma a plecat dar ne-am despartit pana la urma.
deci sfatul meu este sa vorbesti cu el, sa fii sigura ca te iubeste si daca te iubeste cu adevarat nu o sa stea cu altele sau ceva de genu.

5 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Daca s-ar duce sa castige bani mai multi, desigur!

| Gizăz a răspuns:

E amuzant modul în care pui problema. De ce ar trebui să mă lase ea să plec? laughing Aș pleca oricum. Dacă am ține unul la altul cu adevărat am face aranjamente și ne-am strădui amândoi să vină la mine după un timp. Dacă nu vrea atunci închei relația pentru că cele la distanță sunt niște prostii. Auzi, „l-ați lăsa". laughing Dar ce sunt femeile, buricul pământului?

| ioanaioana a răspuns:

Pai daca ar castiga bine si ar fi un iubit de incredere(adica sa nu se duca la prostituate)atunci l-as lasa

| вяυηєтнα a răspuns:

Depinde pentru cat timp.sau daca ai incrdere in el si sti ca e "cumintebig grin"da dc nubig grin

| eve_7003 a răspuns:

Si eu sunt in situatia asta ...hmmm e cam freu eu insist ff mult sa nu plece... dar el tot pleaca dar face bani frumosi sinah tr sa am in credere in el!