| ThinkPinkBb a întrebat:

Daca Justin Bieber ar sta la geam la etaju' 12...si ar ameninta ca sa arunca...cine ar veni cu mine si cu o punga de popcorn MARE+Pepsi+Megafon si ar striga N-AI TUPEU!?
Tentant, nu? Pacat ca nu se va intamplasadlaughing

Răspuns Câştigător
| Diana06 a răspuns:

Eu; x

huo J. B

sunt cu tine soro`xD

29 răspunsuri:
| тøхх a răspuns:

Eu euuuu! Sa se arunce nu ma doare si nici nu ma ustura. love struck

| Once21 a răspuns:

Cum poti sa spui asa ceva? Sa te arunci tu de pe bloc nu Justin al meu.cryingcryingcrying glumeam, evident. laughing count me in.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io as venii laughing =p~

| rusmihai a răspuns:

Eu as veni sa-l vad cum se arunca jos

| SimonaAdina a răspuns:

Euuuuuuuuuuuuuuuuuuuu vreau sa privesc acest show!tonguetonguetonguebig grin

| Ana a răspuns:

Eu as veni happy

| Thedy a răspuns:

Eu! Nu`l suport pe coinacu alawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euu :* nu l suport

| l0riiii a răspuns:

Euuuuuuuuuu!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt primatonguetonguebig grin

| SimonaAdina a răspuns:

Eu sunt primatonguetonguebig grin

| Black_Cherry a răspuns:

Huooo Bieber laughing)

| DeeDee a răspuns:

Justin Bieber ar face asta pentru publicitatelaughing

vin si eu, dar vreau chipsuri in loc de popcornXD

| Sophie90 a răspuns:

laughing
Eu as fi prima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, cred ca ne strangem acolo ca la concerte... Daca nu e pustiu pe la concerte!

| Ducka a răspuns:

YO eu eu eu peace sign nu-l sufar laughing
fatsau de bebelush si voce de fta laughing bleeak:-&

| Monikoue a răspuns:

Eu Eu Eu Eu Eu! vreau bilete in primul rand! platesc si 1000 de euro! numa sa vad asta!

| ZeePinkStar a răspuns:

Eeeeeeeeeeeu :X:X abia astept marele eveniment big grin

| justagirlll a răspuns:

Doamne chiar aveti probleme.mari de tot.vai ce te mai inspiri tu draga sadicutza din massul ala cu manelistii, ceva mai original nu esti in stare sa gasesti.si voi chiar va puteti numi oameni sa doriti moartea cuiva? si ce v-a facut justin? v-a batut? v-a furat? ce v-a facut? vad ca il urati mai rau ca pe basescu. daca nu va place muzica lui ok, nu va obliga nimeni sa ascultati, darasta nu va da dreptul sa il jigniti.acum parca vad ca imi dati stupid, dar asta-i adevarul

| oveee a răspuns:

Oare tot asa canta si cand zboara?

| Valentin_5229 a răspuns:

Eu stiam acest banc cu gutza(bleah), dar si ca "popo" asta mergebatting eyelashes

| Minks a răspuns:

Daca totusi s-ar hotari sa sara ar fi destui prosti care l-ar prinde laughing

| MyTzZy a răspuns:

Eu as veni dar pcat ca nu o sa se intamplesad dar ar fi tare sa vedem asa cevalaughinglaughing

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Mai bine mergem sa-l impingem de la geam ca sigur nu se arunca la nebunele de fane care il asteapta josrolling on the floor

| ChiaraSuperstyle a răspuns:

Ba fratilor da ce tot aveti cu el?:O (si nu, nu sunt fan) dar serios acum de ce toata lumea il uraste? v-a facut ceva? v-a gresit cu ceva? v-a furat ceva? v-a injurat? ce v-a facut? Nu sunteti obligati sa ii ascultati muzica daca nu va place! Va dati seama ca nu ar fi ajuns asa faimos daca nu ar fi avut ceva special...adica vreau sa zic ca daca estifan JB esti catalogat ca fiind fraier, obsedat, etc.Eu nu sunt fan ptc nu-mi place muzica lui, nu are genul meu de melodii, dar asta nu inseamna ca stau acum sa-l injur pe toata siteurile! Tot voua va faceti rau! Ce credeti ca pe el il afecteaza cumva injuraturile si ura voastra? laughingoh go on Credeti ca ii va scadea faima numai ptc il injurati voi? NU, pe el nu il afecteaza chestiile astea.singurii afectati sunteti VOI!

| IamNiemand a răspuns:

Buna Sadicutzo! Eu as veni ca e amuzant, dar imi place cum canta.

| xjustfearless a răspuns:

Mata vine sigur.winking

| GabrielManole a răspuns:

Ia burta, Justin!

| oalfon a răspuns:

As da ori ce sa vad cum se arunca ala