| Colibri2000 a întrebat:

Daca la Yahoo Avatars am pus din greseala avatarul cu baiat in loc de cel cu fata, pot sa-l schimb in fata?

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Buna!
Sigur ca poti! Intra pe Messenger, si dai un singur click pe avatarul tau. Apesi pe Display Image apoi dai pe Customize la avatarul Yahoo. Iti va intra pe o pagina de web unde dai sus, in dreapta pe Preferences. Apesi pe butonul Change de la Change My Avatar's Gender, apoi pe Switch Gender to Female. Asta-i tot! :-D
Numai bine! Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| KittyEmma a răspuns:

Nu,trebuie sa-ti faci alt id din pacatesad! fundita?:*big grin