| cinnnevaa a întrebat:

Daca ma poate ajuta cineva...de la o vreme poza de la avatar. eu o vad bine, ceilalti care ma au in lista o vad modificata(cantrastu si culoarea) de ce? ce pot face? multumesc

Răspuns Câştigător
| Vögeln a răspuns:

Nu stiu sigue de ce...
dar o prietena de'a mea nu isi mai poate schima avatarulsad
eu acum 1 saptamana nu vedeam avatarele celorlantzi din lista...
cred ca e o eroare a celor de la Yahoo!straight face
faza aia a mea de'acum o saptamana s-a "reparat" acum 3 zile!
cel mai bine e sa ashteptzi!
Fundabatting eyelashes?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai daca tu o vezi bine care este problema? Spune-le celorlalti sa-si schimbe messengerul! Sa descarce ultima versiune de YM 11! Tu nu ai nici o problema.

| tpuu a răspuns:

E din cauza messegngerului.
stergetil si instaleazatil din nou tongue

| White13 a răspuns:

E de la yahoo, si mie mi s-a intamplat...O sa se rezolve de la sine(la mine era mai rau...mie imi aparea negru).

| DSoprano a răspuns:

Poate ai o copie diferita a pozei(cu alt constrast si culoare)memorata in display images si o arata pe aceea. Daca e asa, sterge poza veche din lista de la images si va aparea cea noua. Alta explicatie nu stiu.

| Rurix a răspuns:

Suzi? You? în fine. dacă greşesc scuză-mă.
Ai putea schimba poza.